comScore

Galatasaray Galatasaray

Diagne'den hocası Clement'te olay: 'İntikam!'

21 Kasım 2019, Perşembe 19:11
Diagne'den hocası Clement'te olay: 'İntikam!'

Club Brugge'da teknik direktör Clement ile Diagne arasındaki kriz sürüyor. Senegalli futbolcu yeniden kadro dışı bırakılmasının ardından hocasının açıklamalarına instagram aracılığıyla yanıt verdi. 

FutbolArena - Club Brugge'da Diagne krizi sürüyor. Ligde bu hafta oynanacak olan Oostende maçının kadrosuna alınmayan Diagne, teknik direktör Clement'in basın toplantısında yaptıkları açıklamalara instagram hesabından cevap verdi. 

Club Brugge Teknik Direktörü Clement, Diagne'nin şu anda antrenmanlara devam ettiğini fakat kadroya dönüp dönmemesi konusunda kendisini ispat etmesi gerektiğini söylerken, "Diagne, Charleroi ile oynanan hazırlık maçında süre aldı. Şu anda antrenmanlarına devam ediyor ama Oostende maçında kadroda olmayacak. Paris maçı sonrası yaşananlar utanç verici. Şimdi antrenmanda kendisini kanıtlamak için her şey ona bağlı. Eğer beni ikna ederse tekrar onu kadroya alacağım. Şu anda kadroda değil." ifadelerini kullandı. 


DIAGNE'DEN CEVAP: "KİMSENİN BENİ İHTİYACI OLDUĞU ANDA KULLANMASINI KABUL ETMİYORUM"

Diagne instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Kimsenin beni ihtiyacı olduğu anda kullanmasını kabul etmiyorum. Konuşmak için elbette doğru zaman gelecek. Sessizlik en iyi intikamdır." ifadelerini kullandı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!