comScore

Galatasaray Galatasaray

Diagne için flaş iddia! 13 milyon euro bonservis teklifi

23 Ağustos 2019, Cuma 17:39
Diagne için flaş iddia! 13 milyon euro bonservis teklifi

Galatasaraylı futbolcu Diagne için yeni bir iddia ortaya atıldı. Suudi Arabistan ekibi Al Nassr'ın sarı kırmızılılara 13 milyon euro, Diagne'ye ise yıllık 4.5 milyon euro teklif ettiği iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray yönetimi transferde bonservis geliri yaratmak ve aynı zamanda al sat dengesinde artı bakiyeye geçmek için Diagne'yi elden çıkarmayı planlarken, Senegalli futbolcunun durumu uzun süredir belirsizliğini koruyor. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Diagne Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Öte yandan Afriquesports'un haberine göre, Diagne için Al Nassr kulübünden Galatasaray'a 13 milyon euro teklif geldiği iddia edildi. Söz konusu iddiaya göre, Diagne kendisine önerilen yıllık 4.5 milyon euro'yu kabul ederken, Galatasaray'a ise 13 milyon euro bonservis önerildi. Galatasaray kulübünün 13 milyon euro'ya sıcak baktığı ve anlaşmanın yakın olduğu kaydedildi. 

Diagne'nin de Suudi Arabistan kulübüyle ön protokol yaptığı iddia edildi. 
DIAGNE'NİN MENAJERİNDEN SPARTAK MOSKOVA AÇIKLAMASI

Öte yandan daha önce Spartak Moskova'nın ilgilendiği iddia edilen Diagne için menajeri Simone Laurelli yaptığı açıklamada, "Elbette ilgi olabilir. Ancak dün bütün günü Diagne ile geçirdim. Spartak Moskova'dan veya başka bir kulüpten teklif gelmedi." ifadelerini kullanmıştı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!