comScore

Galatasaray Galatasaray

Diagne Club Brugge'da yine kadro dışı! "Artık sıkıldım"

29 Kasım 2019, Cuma 19:02
Diagne Club Brugge'da yine kadro dışı!

Club Brugge Teknik Direktörü Clement, ligde bu hafta oynayacakları Mouscron maçının kadrosuna almadığı Diagne hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Diagne, Club Brugge'un ligde bu hafta oynayacağı Mouscron maçının kadrosuna yine alınmadı. 
Club Brugge Teknik Direktörü Clement, basın toplantısında Diagne ile ilgili gelen soruları yanıtladı. Clement, üst üste Senegalli futbolcunun sorulmasına da tepki gösterdi ve artık bu konu hakkında konuşmak istemediğini söyledi. 
Club Brugge Teknik Direktörü Clement, Diagne Galatasaray'a geri dönecek mi?" sorusuna, "Siz benden daha çok şey biliyorsunuz. Diagne şu anda çalışıyor. 3 hafta önce takıma dönüp dönmeyeceğinin kendisine bağlı olduğunu söylemiştim. Top Diagne'de. Umarım artık Diagne hakkında konuşmak zorunda kalmayacağım. Her şey ona bağlı. Benim Diagne'ye karşı bir tavrım yok, olamaz da." yanıtını verdi. 

Clement son olarak, "Şu anda ligde ve Avrupa'da devam ediyoruz. Bunu sağlayan ekibimizi konuşmak istiyorum. Gerisi benim için küçük bir detay." dedi. 


 

Galatasaray Haberleri: Diagne, Galatasaray'a dönecek mi?


Club Brugge'de kadro dışı kalan Mbaye Diagne hakkında konuşan Mustafa Cengiz: "Diagne bizim futbolcumuz. Kendisinin hem aile düzeni, futbol düzeni ve her anlamda başarılı olmasını isteriz. Orada gelişmesini diliyoruz" dedi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!