comScore

Galatasaray Galatasaray

Diagne belirsizliği! Ne Club Brugge ne Galatasaray

16 Ocak 2020, Perşembe 00:36
Diagne belirsizliği! Ne Club Brugge ne Galatasaray

Club Brugge'da kadro dışı bırakıldıktan sonra kulüple bağlarını koparan Diagne, çalışmalarını sürdürüyor. Senegalli futbolcunun geleceği konusundaki belirsizlik ise devam ediyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Mbaye Diagne'nin geleceği konusunda belirsizlik sürüyor. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, anlaşma gereği şu an geri dönme gibi bir durumunun olmadığını söylerken diğer taraftan Club Brugge'da forvet arayışları başladı. 


Galatasaray Haberleri: Diagne, Galatasaray'a geri dönecek mi?


Club Brugge'da teknik direktör Clement ile yaşadığı sorunlar nedeniyle kadro dışı bırakılan Diagne, bir süredir bireysel olarak çalışmalarını sürdürüyor. Belçika kulübüyle bağlarını koparan Senegalli futbolcunun Galatasaray'a geri dönüp dönmeyeceği merak edilirken, Fatih Terim'in geçtiğimiz günlerde "Şu an öyle bir durum yok." ifadelerine üzerine belirsizlik sürüyor. 

CLUB BRUGGE FORVET ARIYOR
Club Brugge Teknik Direktörü Clement'in raporu doğrultusunda yönetim forvet arayışlarına başladı. Belçika ekibi daha önce Ocak'ta Diagne'yi Galatasaray'a geri dönmeyi teklif etti. Sarı kırmızılılar, sezon başında toplam 1 milyon 235 bin karla kiraladığı Diagne için Club Brugge'ün bu sorumluluğunu yerine getirmesini ve paranın tamamını ödemesini istedi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)