comScore

Galatasaray Galatasaray

Diagne Belçika'yı karıştırdı: "Gizlenip imzaya atmaya gitmiş"

04 Eylül 2019, Çarşamba 22:53
Diagne Belçika'yı karıştırdı:

Galatasaraylı Diagne'nin Club Brugge'a kiralanması, Belçika'da Anderlecht ile Club Brugge arasında gerilime yol açtı. Anderlecht Sportif Direktörü Michael Verschueren konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Anderlecht Sportif Direktörü Michael Verschueren, Diagne'nin Club Brugge'a transferi hakkında Belçika basınına çarpıcı ve gündem yaratan açıklamalarda bulundu. 

"GALATASARAY VE DİAGNE İLE ANLAŞMIŞTIK"
Geçen hafta Monaco'daydım. Orada Çarşamba akşamı Galatasaray yönetimiyle görüştüm. Sorunsuz geçti ve Diagne'nin kiralık transferi için hızlı bir anlaşma yaptık. Bunların hepsini kağıda döktük. Ayrıca Diagne de ile anlaştık. Geriye sadece sözleşmeleri imzalamak kalmıştı. 
"DİAGNE HAVAALANINA GELMEDİ"

Tüm belgeleri Galatasaray'a Pazar akşmaı gönderdik. Diagne sağlık kontrollerinden geçmek için Belçika'ya gelecekti. Havaalanında onu bekledik ama gelmedi. Garipsedim. Telefon etmeye başladım ama kimseye ulaşamadım. Diagne de açmıyordu. 

"GALATASARAY YÖNETİMİNDEN BİR TELEFON GELDİ"

Sonrasında bir telefon geldi. Arayan Galatasaray yönetiminden biriydi. Üzgünüz, Brügge ile anlaştık. Diagne de oradan gelen teklifi kabul etti dedi. Bunun yanı sıra havaalanında Diagne ve menajerinin havaalanında kapişonla gizlenerek Club Brugge kulübüne imza atmaya gittiklerini duyduk. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)