comScore

Galatasaray Galatasaray

Diagne, Anderlecht'e transfer oldu mu?

01 Eylül 2019, Pazar 17:22
Diagne, Anderlecht'e transfer oldu mu?

Galatasaray'ın Senegalli golcü oyuncusu Mbaye Diagne'nin Belçika ekiplerinden Anderlecht'e transferinin an meselesi olduğu iddia edildi.

FutbolArena - Kolombiyalı golcü Radamel Falcao transferini gerçekleştiren Galatasaray'da gözler Mbaye Diagne'ye çevrildi. Takımdaki geleceği henüz netlik kazanmayan Diagne için bir transfer iddiası gündeme geldi. Diagne'nin Belçika ekiplerinden Anderlecht'e transfer olmasının an meselesi olduğu öne sürüldü.


Galatasaray Haber: Galatasaray, Mbaye Diagne'yi satacak mı?


Galatasaray, transfer döneminin kapanmasına günler kala hareketli saatler geçiriyor. Kolombiyalı golcü Radamel Falcao'yu İstanbul'a getiren Galatasaray'da bir diğer golcü oyuncu Mbaye Diagne'nin takımda kalıp, kalmayacağı ise büyük merak konusuydu.

KİRALIK OLARAK GİDİYOR
Belçika basınndan Sudinfo, Galatasaray'ın golcüsü Mbaye Diagne'nin Anderlecht'e transferinde sadece birkaç küçük ayrıntı kaldığını ve transferin kiralık olarak gerçekleşeceği iddiasında bulundu. 

Radamel Falcao Galatasaray'dan ne kadar kazanacak?


Menajer Ahmet Bulut ile dün fotoğraf çektiren Radamel Falcao için Galatasaray çok geçmeden KAP açıklaması yaptı ve beklenen müjdeyi ilan etti. Galatasaray taraftarları haftalardır devam eden Falcao bilmecesinde mutlu sona ulaştı.

5 MİLYON EURO PEŞİN ÖDENECEK

Bugün saat 19:30'da İstanbul'a ulaşması beklenen Falcao'nun Galatasaray ile yaptığı maaş anlaşması da belli oldu. Galatasaray'ın yeni golcüsü Radamel Falcao, 2+1 yıllık sözleşmeye imza attıktan sonra 2019-20 sezonu için 5 milyon euroluk garanti ücretini hemen, yani ilk sezon hak edişini peşin olarak alacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"