comScore

Galatasaray Galatasaray

Diagne Abdurrahim Albayrak'ın locasında maçı izledi

27 Kasım 2019, Çarşamba 21:07
Diagne Abdurrahim Albayrak'ın locasında maçı izledi

Club Brugge'da kadro dışı bırakılan Diagne, Galatasaray'ın Belçika ekibi ile Şampiyonlar Lgi'nde oynadığı maçı Abdurrahim Albayrak'ın locasında izledi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın 90+2.dakikada Diatta'nın attığı gol ile 1-1 berabere kaldığı Club Brugge maçını Mbaye Diagne de Türk Telekom Stadyumu'nda izledi. 

Club Brugge takımında kadro dışı bırakıldığı için kritik maçta görev alamayan Diagne'nin, karşılaşmayı Galatasaray Kulübü 2.Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın locasında izlediği ortaya çıktı. 
İstanbul'a gelen ve karşılaşmayı izlemek isteyen Diagne'nin, Türk Telekom Stadyumu'nda Albayrak'ın locasında misafir edildiği belirtildi.  Sezon sonuna kadar Club Brugge kulübüne kiralanan Diagne'nin kadro dışı kaldığı, yaşadığı sorunlar nedeniyle G.Saray'a dönmek istediği belirtildi. Ancak Teknik Direktör Fatih Terim'in şu ana kadar bu yönde bir talebinin henüz bulunmadığı öğrenildi. 
 

Galatasaray Haberleri: Diagne, Galatasaray'a dönecek mi?


Club Brugge'de kadro dışı kalan Mbaye Diagne hakkında konuşan Mustafa Cengiz: "Diagne bizim futbolcumuz. Kendisinin hem aile düzeni, futbol düzeni ve her anlamda başarılı olmasını isteriz. Orada gelişmesini diliyoruz" dedi. 


Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!