comScore
1 / 13

Derbi öncesi Hasan Şaş ile Volkan Demirel arasında olay çıktı!

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesinde Hasan Şaş ile Volkan Demirel arasında tansiyon yükseldi. Kadıköy’de taraftarların da gergin olduğu maçta ortam bir hayli gerildi.

2 / 13
Spor Toto Süper Lig 28. haftasında Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak derbi öncesinde Hasan Şaş ile Volkan Demirel arasında gerginlik yaşandı.
3 / 13
Fenerbahçe tribünlerinden atılan yabancı madde Hasan Şaş’a isabet edince, Hasan Şaş çılgına döndü.
4 / 13
Bunun üzerine Volkan Demirel de Hasan Şaş’ın yanına gelerek "Taraftarları tahrik ediyorsun!" dedi ve ikili arasında tansiyon yükseldi.
5 / 13
Uzun süre Hasan Şaş’a Kadıköy’de küfür edilirken Galatasaray tribünleri sarı kırmızılı antrenörüne sevgi gösterisinde bulundu. Hasan Şaş, taraftarlarının tezahüratı üzerine tribünlerine giderken kendisine Fenerbahçe tribünlerinden yabancı madde atıldı.
6 / 13
Bir yabancı madde Hasan Şaş’a isabet etti, sarı kırmızılı antrenör sinirlenip kendisine isabet yabancı maddeyi saha kenarına atarken daha sonra Hasan Şaş’ın yanına Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel geldi, araya girenler tansiyonu düşürdü. Volkan Demirel, Hasan Şaş’a tansiyonu yükseltiyorsun dedi.
7 / 13

STATTA NURİ ALÇO MÜZİĞİ

<h2>STATTA NURİ ALÇO MÜZİĞİ</h2>
Öte yandan Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesinde Kadıköy’de kısa bir süre Nuri Alço müziği çalınarak sarı kırmızılılara gönderme yapıldı.
8 / 13

VOLKAN DEMİREL’DEN GÖNDERME

<h2>VOLKAN DEMİREL’DEN GÖNDERME</h2>
Volkan Demirel sahaya çıktığında tribünlerin Galatasaray taraftarlarına küfür içeren tezahürata iki elini kulağına götürüp seyircileri coşturdu ve yumruk şovla karşılık verdi.
9 / 13
Volkan Demirel daha sonra Galatasaray kalecisi Muslera’ya gidip sarıldı
10 / 13
11 / 13
12 / 13
13 / 13