comScore

Galatasaray Galatasaray

Denizli'de maç sonu olay! Hasan Şaş ve Necati Ateş'le taraftarlar

16 Ağustos 2019, Cuma 23:40
Denizli'de maç sonu olay! Hasan Şaş ve Necati Ateş'le taraftarlar

Galatasaray'ın, Denizlispor'a 2-0 mağlup olduğu maçın ardından Hasan Şaş ve Necati Ateş, Denizlispor taraftarlarıyla tartıştı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 1. haftasında Denizlispor ile Galatasaray arasında oynanan maçın ardından Galatasaray antrenörleri Hasan Şaş ve Necati Ateş ile Denizlispor taraftarları arasında gerilim yaşandı. 

NELER YAŞANDI?
DHA'nın haberine göre, Galatasaray antrenörleri Necati Ateş ve Hasan Şaş, Denizlispor taraftarlarının kendilerine küfür ettiklerini söyleyerek bu yönde sitemde bulundu. Polis ve güvenlik görevlileri araya girerek olayın büyümesini önledi.

5 TARAFTAR GÖZALTINA ALINDI

Hasan Şaş ve Necati Ateş'in kendilerine küfür eden taraftarlardan şikayetçi olması üzerine güvenlik güçleri 5 kişiyi gözaltına aldı. Karakola götürülen taraftarlar daha sonra serbest bırakıldı.

HASAN ŞAŞ İSTİFA ETTİ

Yaşanan bu gelişme sonrasında Galatasaray yardımcı teknik direktörlerinden Hasan Şaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Hasan Şaş: “Beni günah keçisi yapanlar, hepiniz Allah'ın adaletiyle ezileceksiniz.” dedi.


Galatasaray Haberleri: Hasan Şaş - Necati Ateş Denizlispor taraftarları olay


Söz konusu iddiaya göre, Protokol tribünün altındaki localarda yer alan Denizlisporlu taraftarların söz dalaşına girdiği iddia edilen Necati Ateş ve Hasan Şaş, taraftarlara karşılık verince tansiyon yükseldi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!