comScore

Galatasaray Galatasaray

Denayer'den Igor Tudor'a eleştiri: 'Fatih Terim...'

09 Ocak 2018, Salı 17:17
Denayer'den Igor Tudor'a eleştiri: 'Fatih Terim...'

Galatasaray'ın Belçikalı savunma oyuncusu Jason Denayer basın toplantısı düzenledi. Denayer Fatih Terim hakkında övgü dolu açıklamalar yaparken Tudor'u eleştirdi.

FutbolArena - Galatasaray'ın sezon başında Manchester City'den kiraladığı Belçikalı savunma oyuncusu Jason Denayer, devre arası kampında basının karşısına geçti. Jason Denayer Fatih Terim'in gelişinin çok şeyi değiştirdiğini söylerken, Tudor'u da eleştirdi.


Denayer Galatasaray'da kalacak mı?


"Kamp çok iyi geçiyor, kendimizi toparlamamız adına çok iyi oldu" diyen Jason Denayer, Galatasaray'daki geleceğiyle iglili gelen soruya, "Henüz kulüpler arasında bir görüşme olmadı. Bunu düşünmek için çok erken, gelecekle ilgili sadece performansımı arttırıp takıma yardımcı olmayı düşünüyorum." şeklinde konuştu.


Denayer'den Fatih Terim yorumu


Fatih Terim hakkında da görüş bildiren Denayer, "Fatih Terim geldikten sonra çok şey değişti. Takımın bağlarının kuvvetlendiğini ve takım içinde daha eğlenceli anlar geçirdiğimizi düşünüyorum." dedi.

Stoper pozisyonunda rekabeti arttırmak gerektiğini söyleyen Denayer, bunun için çalıştıklarını belirtti.
Şampiyonluk yarışı hakkında da konuşan Denayer, çok güçlü rakiplerinin olduğunu belirtti ve Başakşehir, Beşiktaş, Fenerbahçe gibi takımların güçlü rakipler olduğuna dikkat çekti.


Denayer'den Igor Tudor yorumu


Takımın ilk devrede sık sık üçlü ve dörtlü savunma değişimlerine gitmesini değerlendiren Denayer, "Zordu tabi, savunmada bu kadar sık değişikliğe gitmemiz adaptasyon sorunlarına yol açıyordu" ifadelerini kullandı.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)