comScore

Galatasaray Galatasaray

Daum'dan Galatasaray itirafı! "Teklif aldım"

11 Şubat 2019, Pazartesi 14:02
Daum'dan Galatasaray itirafı!

Alman teknik adam Christoph Daum, Galatasaray'dan teklif aldığını itiraf etti.

FutbolArena - Türkiye'de daha önce Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursaspor gibi camialarda görev yapan teknik direktör Christoph Daum, Galatasaray ile ilgili itirafta bulundu. Sarı kırmızılı kulüpten teklif aldığını açıklayan deneyimli futbolu adamı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 
 

Galatasaray Haberleri: Christoph Daum, Galatasaray'dan teklif aldı mı?


Sabah Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulunan Christoph Daum, "Galatasaray'dan teklif aldınız mı?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Evet. Hatta görüşmeler oldukça ilerlemisti. Galatasaray yöneticileri ile final görüşmelerini evimde, oturma odasında yaptık. İki farklı dönemde Galatasaray'ın yoğun ilgisini ve teklifini gördüm. Her iki dönemde de birden araya öyle teklifler girdi ki, ailemle görüşüp aldığım kararlar Galatasaray lehine olumlu sonuçlanmadı."
"TÜRKİYE'YE DÖNME GİBİ BİR PLANINIZ VAR MI?"

"Az önce de dediğim gibi Türkiye gerçekten benim ikinci vatanım ve bu yüzden de Türk futbolundan hiç kopmadım. Mesela bu akşam (Geçtiğimiz cuma akşamı) Kayserispor - Fenerbahçe maçını izleyeceğim. Türk futbolunda neler olup bitiyor, takımlar, hocalar, kulüpler ne durumda hepsini takip ediyorum. Bu yüzden de hem tabii ki Türkiye'de tekrar yaşayıp çalışmayı isterim ve hiç yok olmamış gibi de aynı azimle işime sarılabilirim."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

DAUM'DAN TÜRKİYE İTİRAFI!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"