comScore

Galatasaray Galatasaray

Cüneyt Özdemir'den Fatih Terim'e: "Helal olsun!"

18 Mart 2020, Çarşamba 17:40
Cüneyt Özdemir'den Fatih Terim'e:

Süper Lig'de bu hafta maçların oynanmasını eleştiren gazeteci Cüneyt Özdemir, Fatih Terim'e destek verdi. 

FutbolArena - Gazeteci Cüneyt Özdemir, Süper Lig'de bu hafta maçların oynanma kararını eleştirdi ve teknik direktör Fatih Terim'in basın toplantısına destek vererek, "Helal olsun Fatih Terim" dedi. 

Youtube kanalından Süper Lig'de bu hafta maçarın oynanmasıyla ilgili konuşan Cüneyt Özdemir, "Koronavirüs temas yoluyla bulaşan bir hastalık. Futbolcular kan ter içinde birbirleriyle temas halinde maçları oynadı. Ancak Nihat Özdemir'in bir bildiği var herhalde diyerek kararı eleştirdi. 
Basın toplanıtısındaki açıklamalarıyla ilgili Fatih Terim'e destek veren Cüneyt Özdemir, Futbolculardan birinden birine geçmemesi için tedbirini buldu herhalde. Nihat beyin bildiği var demek ki. Koronavirüs için kimse yan yana oturmayacak deniliyor ama futbolcular birbirleriyle kan ter içinde oynayabilirler. O konuda problem yok gibi görünüyor. Bir bildiği var demek ki Nihat beyin." ifadelerini kullandı. 

"FENERBAHÇELİ OLARAK SÖYLÜYORUM, HELAL OLSUN FATİH TERİM"

Cüneyt Özdemir, ligde bu hafta maçların oynanması hakkında ise yaptığı yorumda, "Fatih Terim delirmesin de ben mi delireyim! Fatih Terim'den başka kimse yok mu? Bu ülkede bir tek teknik direktör Fatih Terim mi? Bütün Türk futbolunu Fatih Terim savunuyor. Helal olsun. Bunu da Fenerbahçeli olarak savunuyorum. Helal olsun. Herkesin hakkını, tüm kulüplerin hakkını Fatih Terim savunuyor." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)