comScore

Galatasaray Galatasaray

Colin Kazım: "Galatasaray'dan ayrıldığım için pişman oldum."

31 Aralık 2017, Pazar 19:20
Colin Kazım:

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Colin Kazım sarı kırmızılı takımdan ayrıldığı hiç pişman olduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ve Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Colin Kazım kariyeriyle ilgili Brezilya basınına önemli açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz sezon Corinthians'ta şampiyonluk yaşayan ve Türk bayrağıyla şampiyonluk pozu veren tecrübeli futbolcu Galatasaray'da yaşadığı günlere dair önemli açıklamalarda bulundu. 

"GALATASARAY'DAN AYRILDIĞIMA PİŞMANIM"
Colin Kazım Brezilya basınında Lance'ye açıklamalarda bulundu ve geçmişte Galatasaray'dan ayrıldığı için pişman olduğunu söyledi. Kazım, "Büyük takımlarda oynamak bir futbolcu için çok önemli. Buraların değerini bilmek lazım. Arkadaşlarıma da söylüyorum. Bazen para ile kariyer arasında tercih yapmanız gerekiyor ama ben kesinlikle öncelikle kariyer olmalı diyorum. Kariyerinin sonuna doğru futbolcular önce parayı ilk planda düşünebilir ama kesinlikle büyük takımlarda oynamanın değeri bilinmeli. Ben mesela Galatasaray'dan ayrıldığım için büyük pişmanlık duydum." ifadelerini kullandı. 


Colin Kazım Corinthians'ta kaç maç oynadı?


Brezilya Serie A takımlarından Corinhians'ta forma giyen ve geçtiğimiz sezon şampiyonluk yaşayan Kazım, 17 resmi maçta 1 gol attı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz


SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.