comScore

Galatasaray Galatasaray

Club Africain - Galatasaray maçında saha karıştı

28 Temmuz 2018, Cumartesi 23:04
Club Africain - Galatasaray maçında saha karıştı

Club Africain - Galatasaray maçının ilk yarısında üst üste yapılan sert faullerin ardından sarı kırmızılı futbolcular bu duruma tepki gösterdi. 40. dakikada oyun kısa süreliğine durdu ve saha karıştı. 

FutbolArena - Club Africain - Galatasaray hazırlık maçının ilk yarısında 40. dakikada oyun durdu. Maçın başından bu yana ev sahibi takımın futbolcularının sert faullerine sinirlenen sarı kırmızılılar, sık sık müsabakanın hakemine itirazlarda bulundu.


Club Africain - Galatasaray maçında olaylar


Belhanda, Feghouli, Sinan Gümüş ve Fernando'ya yapılan üst üste sert faullerin ardından Fatih Terim de çileden çıktı. Maçın 40. dakikasında ise bu kez Maicon ile rakip futbolcu arasındaki ikili mücadele sonrasında Maicon'un rakibini yüzünden itmesi sonucu saha karıştı. Club Africain futbolcuları bir anda sahaya girince, Galatasaray teknik heyeti ve oyuncularının da müdahalesi sonrası oyun kısa süreliğine durdu. Müsabakanın hakemi her iki takım oyuncuları ve teknik heyetini yatıştırdıktan sonra 42. dakikada müsabaka kaldığı yerden devam etti.

EVREN TURHAN TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan maçın yayıncı kuruluşu GS TV'de müsabakayı yorumlayan Evren Turhan da, Club Africain oyuncularına tepki gösterdi. Evren Turhan, "Bu adamlar normal oynamıyor. Dirsekle başladılar, tekmeye döndüler. Yani maçın hakemine itiraz, uyarı bir yapılıyor ama hakemlerin bir şey yapması lazım. Bu adamların derdi ne? Böyle maç mı olur?" diyerek duruma tepki gösterdi. 

DEVRE ARASINDA SAHAYA YABANCI MADDE

Bu arada Club Africain - Galatasaray maçının devre arasında Tunuslu taraftarlar, Galatasaray soyunma odasına doğru yönelirken, tribünlerden yabancı madde atıldı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"