comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Cicaldau: "Galatasaray'da hayallerimin de ötesindeyim"

14 Ekim 2021, Perşembe 19:41
Cicaldau:

Cicaldau, Rumen basınına verdiği röportajda Galatasaray'da hayal ettiğinin de ötesinde olduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaraylı futbolcu Cicaldau, Rumen basınına sarı kırmızılı takımda geçirdiği günlere dair Play Sport Romania'ya açıklamalarda bulundu. 

"HAYAL ETTİĞİMİN DE ÖTESİNDEYİM"
Daha önce Galatasaray taraftarlarının videolarını izlemiştim. Çok şey duymuştum. Ancak şu anda yaşadıklarım hayal ettiğimin de ötesinde. Olağanüstü. Başka bir yerde böylesine bir tutkuyu ve sevgiyi bulmak zor. Galatasaray'da bir rüyayı yaşıyorum. Her şey olağanüstü. Taraftarlar, antrenman koşulları, tesisler, yemekler, yaşadığım yer. 

"HAYRAN OLDUĞUM FUTBOLCULAR, HEPSİ 10 NUMARA İNSAN"

Galatasaray'da takım arkadaşlarımın beni karşılama şekillerinden çok etkilendim. Arda Turan, Muslera, Feghouli ve Babel gibi isimleri söylediniz. Hepsi geçmişte hayran olduğum oyuncular. Onları takip ettim ve onlardan bir şeyler öğrenmeye çalıştım. Beni çok sıcak karşıladılar. Hepsi 10 numara insan gerçekten. 

"10 NUMARAYI GERİ ÇEVİRMEDİM"

10 numarayı geri çevirdiğim yönündeki iddiaları Rumen basınında gördüm. Türk basınında çıktı mı bilmiyorum. Ancak şunu netleştirelim. 10 numarayı reddetmedim. Ben 33 numarayı seçtim. Beni tanıyanlar bilir ki, çalışan biriyim ve bu tip tartışmalara girmem. Sahada her şeyimi veriyorum. 

"MORUTAN İLE BİRBİRİMİZİ TANIYORDUK"

Morutan'ın gelmesi elbette çok iyi oldu. Genç takımlarda birbirimiz tanıyorduk. Şimdi daha yakınlaştık. İki blok mesafe var aramızda. Bazen dışarı çıkıp birlikte yemek yiyoruz. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!