comScore

Galatasaray Galatasaray

Cenk Ergün'den Okan Buruk ve transfer yanıtı: "Önce orta saha"

20 Haziran 2022, Pazartesi 21:22
Cenk Ergün'den Okan Buruk ve transfer yanıtı:

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, yeni görevinin açıklanmasının ardından kulüp televizyonuna konuştu.

FutbolArena - Galatasaray, sportif direktör Pasquale Sensibile ile yolların ayrıldığını açıkladıktan sonra Cenk Ergün'ün Futbol Direktörlüğü görevine getirildiğini duyurdu. Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, yeni görevi hakkında kulüp televizyonuna konuştu.

OKAN BURUK SORUSUNA YANIT
"Tarif edemeyeceğim kadar heyecanlıyım. Önemli olan Galatasaray, geri kalan her şey teferruat. Tekrar kulübüme hizmet verme şansına sahip olduğum için çok mutluyum. Okan hoca ve başka yabancı hocaların da ismi geçiyor. Bu dönemde yönetimimizin temasları oldu. Halihazırda bir teknik direktörümüz olduğu için diğer isimlerden bahsetmek çok doğru olmayacak. Onun zamanı da mutlaka gelecektir."

"İLK ORTA SAHAYA TRANSFER ÇALIŞMASI OLACAK"

"İlk önce eksik gördüğümüz bölgelere çalışmalar yapacağız. Transfer döneminin getirdiği değişiklikler mutlaka olacak. İlk etapta orta sahaya çalışmamız olacak. Galatasaray taraftarının gurur duyacağı, sahaya çıktığı zaman onları heyecanlandıracak, başarıya aç oyuncuları takımımıza katacağız."

"GELEN RESMİ TEKLİF YOK"

"Benim bildiğim kadarıyla kulübümüze oyuncularımızla ilgili gelmiş resmi bir teklif yok. Taraftarımız gönlünü ferah tutsun. Kazanma odaklı, şampiyon olmak için oynayan bir takım kuracağız."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!