comScore

Galatasaray Galatasaray

Cenk Ergün: 'İstifa haberleri doğru değil'

13 Temmuz 2022, Çarşamba 19:27
Cenk Ergün: 'İstifa haberleri doğru değil'

Cenk Ergün, Galatasaray'dan istifa ettiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi ve basın mensuplarına gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, basın mensuplarına yaptığı açıklamada istifa haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi. 

"İSTİFA HABERLERİ GERÇEĞİ YANSITMIYOR"
"Asılsız bir haber çıktı ortaya. Devamı da geldi. Sözde istifamı verip, başkanımızın da kabul etmediği gibi bir haber çıktı. İstifanızı verirseniz zaten çeker gidersiniz. Hem anlam olarak yanlış, hem de gerçekleri yansıtmıyor. Sonrasında öğleden sonra bu sefer son dakika haberi girildi. İstifamı verip kamptan ayrıldığıma dair. Gerçek olmadığını görüyorsunuz. Karşınızdayım. İnşallah önümüzdeki dönemlerde birlikte sohbetlerimiz olacak. Takımımızla kamptayım. Bana verilen görev doğrultusunda takımımızla beraberiz. 

"ESKİSİ KADAR TRANSFERLERİN İÇİNDE DEĞİLİM"

Buradayım. Burada olduğumu da görüyorsunuz. Eskisi kadar transferlerin içinde değilim. Görev dağılımıdır. Zamanları, anları, yoğunluğu değişebilir. Başından beri daha takıma yakın olarak hareket ediyorum. Takımla birlikte kamptayım. Hiçbir şekilde rahatsızlığım yok. Galatasaray'ın görev vermiş olduğu bir çalışanım. Divan Kurulu üyesiyim. Galatasaray'a hizmet etmek benim için şereftir. 

"JOAO PEDRO TRANSFERİNDE DEVAM EDEN SÜREÇ VAR"

Cenk Ergün, Joao Pedro transferiyle ilgili olarak ise "Devam eden bir süreç var." yanıtını verdi. 
Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!