comScore

Galatasaray Galatasaray

Celta Vigo'dan Emre Mor açıklaması! Karar ve gerekçe

10 Temmuz 2019, Çarşamba 18:30
Celta Vigo'dan Emre Mor açıklaması! Karar ve gerekçe

Celta Vigo Teknik Direktörü Escriba, Galatasaray'a transfer olmak üzere olan Emre Mor hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın İstanbul'a getirerek transfer görüşmeleri yaptığı ve her konuda anlaştığı Emre Mor'un geleceğiyle ilgili Celta Vigo Teknik Direktörü Fran Escriba da konuştu. 

Celta Vigo'da yeni sezon öncesi Emre Mor ile birlikte Hjulsager, Jensen de kamp kadrosuna alınmadı. Teknik Direktör Escriba yaptığı açıklamada, "Takımdan ayrılmak üzereler fakat bununla kulüp ilgileniyor. Benim bilgim yok. İyi olduğunu düşündüğümüz oyuncular fakat kadroyu geliştirmek istiyorsa herkesin farklı bir seçenekle ilgilenmesi de hem onlar adına, hem de kulüp adına daha faydalı olacaktır." dedi. 

 

Galatasaray - Emre Mor transferinin perde arkası


Celta Vigo Kulübü'nde uzun süredir kadro dışı olan ve kariyeri düşüş ivmesinde olan Emre Mor'un transferine Fatih Terim, geçen yıldan bu yana mental sorunları nedeniyle onay vermemişti.

Emre Mor'un, İstanbul'daki görüşmede kariyerinde büyük payı olan Fatih Terim'e "Hatalarımdan ders aldım. Sadece ve sadece futbola konsantre olacağım. Sizinle yeniden iyi işlere imza atmak istiyorum hocam. Yeniden çıkışa geçmek, yalnızca saha içindeki performansımla konuşulmak istiyorum. Size söz veriyorum, bana bir kez daha güvenip şans verirseniz sizi hayal kırıklığına uğratmayacağım hocam" dedi.

Teknik Direktör Fatih Terim, 22 yaşındaki oyuncunun kararlı tavrı üzerine bu kez ‘tamam' dedi. Sarı kırmızılılar, el sıkıştığı Emre Mor için Celta Vigo Kulübü ile bonservisi adına görüşmelerini sürdürüyor.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!