comScore

Galatasaray Galatasaray

"Çekingen, mütevazi, takım oyuncusu" Ryan Babel'i anlattı

11 Eylül 2019, Çarşamba 18:14

Hollandalı gazeteci Sjoerd Mossou, Ryan Babel'i anlattı. Almanya ve Estonya maçlarındaki başarılı performansının ardından yıldız futbolcu Hollanda basınında da geniş yer buldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'a transfer olduktan sonra başarılı performansını devam ettiren Ryan Babel, Hollanda milli takımında elemelerde oynadığı Almanya ve Estonya maçlarında 2 gol attı, 1 asist yaptı. 

Ryan Babel'in Milli takım performansına Hollanda basınında geniş yer ayırıldı. Hollandalı gazeteci Sjoerd Mossou, Babel'in Al Ain'den döndükten sonra adeta yeniden doğduğunu söyleyerek yıldız futbolcunun karakteristik yapısına da değindi. 
"BABEL ÇEKİNGEN VE MÜTEVAZİ BİRİSİ"

"Abartılı saç rengi olan biri çin son derece çekingen ve mütevazi birisi. Babel'in röportajlarına ve seçimlerine baktığınız zaman tipik bir yanlızlığa çok benziyor. Ancak Babel mükemmel bir takım oyuncusu. 

KOEMAN'DAN BABEL'E: 32 YAŞINDA AMA BİTTİĞİNİ GÖSTERMİYOR"

Babel 32 yaşında ama bittiği anlamına gelmiyor. Özellikle bu hafta oynanan Almanya ve Estonya maçlarında fark yaratabileceğini yine gösterdi. Hiçbir maçı küçümsememek lazım. Babel hem Almanya, hem de Estonya maçlarında performansıyla bitmediğini ve hala devam ettiğini gösterdi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)