comScore

Galatasaray Galatasaray

Canlı yayında Fatih Terim'e: "Hocam kendini sorgulamalısın!"

27 Ekim 2019, Pazar 21:41
Canlı yayında Fatih Terim'e:

TRT Spor yorumcusu Tümer Metin, Beşiktaş derbisinin ardından Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e mesaj gönderdi. 

FutbolArena - Süper Lig 9. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray karşı karşıya geldi. Maçın ardından TRT Spor yorumcusu Tümer Metin, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e mesaj gönderdi. 

"BEŞİKTAŞ İHTİYACI OLAN BİR GALİBİYET ALDI"
Beşiktaş ihtiyacı olan bir galibiyet aldı. Mücadele ettiler ve olmazsa olmaz bir gündü. Beşiktaş'ta şu var, Burak Yılmaz döndüğünde elbette o oynayacak. Ama çift forvete geçtiğinde veya Burak cezalı olduğunda ilk Güven'e değil, artık Umut'a gideceksin. Çünkü o yaptı, hem de derbide yaptı.

"FATİH TERİM İÇİN SÖYLÜYORUM, ÇUVALDIZI KENDİSİNE BATIRMALI"

Fatih Terim zehir zemberek açıklamalar yapıyor. Ancak şunu söylemek lazım; Oyuncudan alamıyorsan çuvaldızı batırmak lazım. Kimse kusura bakmasın Galatasaray kadrosu Süper Lig tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 10 kadrosuna falan girer. Gelmiş geçmiş diyorum. Bütün tarih. Eğer oyunculardan verim alınamıyorsa burada kendine batırmak gerekiyor. 

AYHAN AKMAN: "BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULAR ONUR MÜCADELESİ VERDİ" (TRT SPOR)

36'lık Atiba'nın mücadelesini görünce Belhanda'ya, Feghouli'ye, Lemina'ya sorarım ben ‘Bugün ne yaptın?' diye. Galatasaray adına hayal kırıklığı bir geceydi. Top kazandın mı? Kaç ikili mücadeleye girdin? Beşiktaşlı oyuncuları kutluyorum. Gerçekten bir onur mücadelesi verdiler. Bu kadar eksiğe rağmen onur mücadelesi verdi. 


Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)