comScore

Galatasaray Galatasaray

Can Çobanoğlu, 'Tayyip Bey ne derse onu yapıyorlar'

14 Kasım 2017, Salı 22:16
Can Çobanoğlu, 'Tayyip Bey ne derse onu yapıyorlar'

Milli Takımın eski menajeri Can Çobanoğlu, Federasyonu eleştirdi. Çobanoğlu FutbolArena'ya özel açıklamalar yaptı...

FutbolArena Röportaj - Milli Takımın eski menajeri Can Çobanoğlu, TFF'yi eleştirirken, "Tayyip Bey ne derse Federasyonun net planı o oluyor. Benim anladığım o. Yani Tayyip Bey kaldırılsın diyor, 'Hemen kaldıralım' diyorlar. Şimdi çıktı Sayın Cumhurbaşkanı dedi ki, "Hayır kaldırılmasın. 2019'dan önce bu konuşulmaz" ifadelerini kullandı.


Can Çobanoğlu'nun TFF hakkında açıklaması


"Sayın Cumhurbaşkanı çok doğru bir noktaya temas etti." diyen Çobanoğlu, "Cumhurbaşkanımız Kulüplerimizin başına dert gelmemesi adına doğru kararın bu olduğunu söyledi ve Federasyon da 'oh kurtulduk' dedi çünkü kulüplerin başı belaya girecekti. Federasyonun eli rahatladı, kulağının üzerine de yattı. 2019'da da nasıl olsa Federasyon seçimleri var. "Artık gelen yapar bu işi yahu boşver" derler yatarlar. Çünkü Federasyonun ne yaptığını kimse bilmiyor. Yabancı kuralını şu anda şekillendirebilecek durumda değiller. Böyle bir birikimleri de yok. Federasyonun bildiği bir şey var, ceza ceza ceza o kadar." dedi.

"EURO 2016 REZALETİ ANLATILMADI"

"Yahu biz EURO 2016 gibi bir rezaleti yaşadık." diyen Çobanoğlu, "Benim içim acıdı içim. Bu rezaleti bu ülkeye yaşatanlara kimse bir şey soramadı yahu! Yani berberi girdi, güzellik uzmanı girdi, menajerler fink attı, oyuncular birbirinin altını oydu diyorlar, bütün bunun faturasını oyunculara kestin ve bütün bir jenerasyonu mahvettin. Bunun sonucunu birisinin çıkıp anlatabilmesi lazımdı. Ne anlatanını gördüm, ne de gereğini yerine getireni gördüm." ifadelerini kullandı. 

Milli Takım ile ilgili tüm gelişmeleri Milli Takım Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.