comScore

Galatasaray Galatasaray

Can Çobanoğlu, FutbolArena'ya konuştu! Dursun Özbek seçimi neden kazanamadı?

23 Ocak 2018, Salı 16:06
Can Çobanoğlu, FutbolArena'ya konuştu! Dursun Özbek seçimi neden kazanamadı?

Galatasaray Genel Kurul Üyesi Can Çobanoğlu, Dursun Özbek'in seçimi kaybetme nedeniyle ilgili FutbolArena'ya görüşlerini aktardı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da başkanlık seçiminde Dursun Özbek'in kaybetmesinin yankıları devam ediyor. Milli Takımlar Eski Sorumlusu ve Galatasaray Genel Kurul Üyesi Can Çobanoğlu, FutbolArena'ya özel değerlendirmelerde bulundu.

Dursun Özbek'in seçimi kaybetmesinin ana nedeninin fazla özgüven ve sonucu kendisi lehine garanti olarak görmesi olarak yorumlayan Can Çobanoğlu şunları söyledi:
"CAMİADA DEĞİŞİM KONUŞULMUYORDU"

"Dursun Özbek'in seçimi kaybedeceğini düşünmüyordum. Galatasaray'da camia içerisinde Dursun Özbek'in seçimi kazanacağı ama Mustafa Cengiz'e de oy verilerek Dursun Özbek'e en azından tepki göstermek istendi. Yoksa bir başkanlık değişimi konuşulmuyordu. Dursun başkan, sürekli kendisine oy verileceğini düşünerek doğru yapmadı. Yanındaki kişilerin biraz dolduruşuna ve biraz da garanti görmelerinden yola çıkarak kongre üyelerinin benimsediği şekilde hareket etmemeye başladı. Florya ve Riva'nın satışının yetkisi verildi. Bu yetki insanda elbette özgüven yaratır. Ama bu özgüveni yanlış değerlendirirseniz istemediğiniz sonuçları alırsınız. Aynen seçimde olduğu gibi."Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)