comScore

Galatasaray Galatasaray

Camia içinden Dursun Özbek'e büyük protesto

30 Aralık 2017, Cumartesi 10:42
Camia içinden Dursun Özbek'e büyük protesto

Galatasaray'da başkan adayları Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz yeni dönem yönetim kurulu listelerini teslim etti ve seçim günü 20 Ocak'ı beklemeye geçti.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi ve Dursun Özbek'in almış olduğu flaş karar ile 20 Ocak günü olağanüstü seçimli kongre gerçekleştirilecek. Adaylar ise mevcut başkan Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz.


Dursun Özbek seçimde yeniden seçilir mi?


Galatasaray'da başkan adayları Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz yeni dönem yönetim kurulu listelerini teslim etti ve seçim günü 20 Ocak'ı beklemeye geçti. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Sürpriz bir şekilde erken seçim kararının alındığı Galatasaray'da gündem giderek ısınıyor.

SEÇİME GİTMEYEREK PROTESTO EDECEKLER
20 Ocak'ta yapılacak olağanüstü genel kurula kısa bir süre kala muhalefetin önemli isimleri ses getirecek bir plan hazırlığında. Alınan bilgilere göre Başkan Dursun Özbek'in 'baskın seçim' yaptığını düşünen muhalif üyeler, seçime katılmayarak genel kurulu protesto etmeyi düşünüyor.

iBRA EDİLMEYEBİLİR

Eğer bu plan hayata geçerse, kulüp tarihinin en az katılımlı seçimi yaşanabilir. Muhalif üyelerin ayrıca, mart ayındaki mali genel kurulda Özbek ve yönetimi ibra etmemeyi planladığı da ifade ediliyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.