comScore

Galatasaray Galatasaray

Buse Terim'den Fatih Terim açıklaması

24 Mart 2020, Salı 11:08
Buse Terim'den Fatih Terim açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla babası hakkında son durumu takipçileriyle paylaştı.

FutbolArena - Koronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse, babasının sağlık durumuyla ilgili paylaşım yaptı. Buse, “Babam şu anda iyi, hastanede tedavi altında. Kronik bir rahatsızlığının olmaması ve sigara içmemesi bu süreçte bir avantaj. Bunun dışında bekleyeceğiz. Umuyorum her şey iyi olacak ve oradan çok güçlü bir şekilde çıkacak” dedi.

"BABAM ŞU ANDA İYİ, TEDAVİ ALTINDA"
"Babam şu anda iyi, hastanede tedavi altında. Kronik bir rahatsızlığının olmaması ve sigara içmemesi bu süreçte bir avantaj. Umuyorum her şey iyi olacak ve oradan çok güçlü bir şekilde çıkacak. Tüm mesajlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Arada yine bilgilendirmeler yapacağım. Lütfen evlerinizden çıkmayın ve bu hastalığı başkalarına bulaştırma ihtimalini en aza indirin. Eğer ailenizden birine bir şey olursa hiçbir şekilde yanına gidemezsiniz. Yasak, izin vermiyorlar. Umuyorum bu süreci ülke olarak en az hasarla atlatırız. Herkese sevgiler."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"