comScore

Galatasaray Galatasaray

Burak Elmas'tan Oğulcan Çağlayan ve Marcao açıklaması

20 Ağustos 2021, Cuma 14:10
Burak Elmas'tan Oğulcan Çağlayan ve Marcao açıklaması

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Oğulcan Çağlayan ve Marcao ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Burak Elmas, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Rizespor ile devam eden Oğulcan Çağlayan görüşmeleri ve Marcao hakkında konuşan Burak Elmas, TFF'ye sert eleştirilerde bulundu.

"RİZESPOR İLE SULH YOLUYLA ANLAŞMA İMKANI KALMADI"
"Oğulcan Çağlayan olayı sadece Rizespor ile yaşanan bir olay değildir. Galatasaray'a karşı başlatılmış bir mücadele var. Galatasaray'a diz çöktürülme çabası var. Rizespor'dan çarşamba günü elimize bir protokol geldi. Sözleşmede Tahkim Kurulu aleyhine bulunduğumuz suç duyurularından vazgeçmemiz istendi. Biz bu suç duyurusundan asla vazgeçmeyeceğimizi bildirdik. Galatasaray, Marcao'ya verilecek ceza ile tehdit edilmek istendi. Bugünden itibaren Oğulcan konusunda Rizespor ile sulh yoluyla anlaşma imkanı kalmamıştır."

"GALATASARAY'A KARŞI BİR LOBİ VAR"

"Buradan herkesi uyarıyorum. Galatasaray köklü ve büyük bir camiadır. Galatasaray'a haksız yere ceza vermeye çalışanlar bunun altında ezilir. Galatasaray, bedeli neyse öder ve sonunda kazanır. Galatasaray'a karşı içeride bir lobi var. Bana göre suç örgütü. Burada ilk kesilen ceza, Galatasaray'dan alınmak istenen bir haraçtır. Kaynak aktarma cezasıdır. TFF ile olan ilişkilerimizi sadece resmi yazışmalara indirme kararı aldık. Kişisel olarak da hiçbir yöneticiyle görüşmeme kararı aldık."

"MARCAO'YA VERİLEN CEZA İÇİN İTİRAZ ETMEYECEĞİZ"

"Marcao'ya verilen cezanın her ne kadar hakkaniyetsiz ve hukuk dışı olduğunu düşünsek de Tahkim Kurulu'na hiçbir itirazda bulunmayacağız."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!