comScore

Galatasaray Galatasaray

Burak Elmas'tan Kerem Aktürkoğlu ve Mohamed açıklaması

01 Aralık 2021, Çarşamba 14:14
Burak Elmas'tan Kerem Aktürkoğlu ve Mohamed açıklaması

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Kerem Aktürkoğlu'nun sözleşmesi konusunda prensipte anlaştıklarını açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Burak Elmas, medya mensuplarıyla sohbet toplantısında bir araya geldi. Burak Elmas, Kerem Aktürkoğlu ile yeni sözleşme konusunda prensipte anlaştıklarını ifade ederken, Mostafa Mohamed için de aralık ayının sonuna kadar opsiyon haklarının olduğunu belirtti.

"TFF'DE ÇÖZÜM İSTEMEYEN İSİMLER VAR"
"TFF'de seçimlere hazırlanan gruplar Nihat Özdemir'i zor durumda bırakıyor. TFF'den isteğimiz eşit uygulama. TFF'de çözüm istemeyen isimler var.

Hakem raporunu değiştiren gözlemciler var. Soyunma odası koridorlarında gizli ses kaydı yapan gözlemciler var. Hakemlerin kararları aynı olmalı. İlk defa kulüp başkanları aynı konuda mutabık.

"KEREM AKTÜRKOĞLU İLE ANLAŞTIK"

Kerem ile prensipte anlaştık. Mohamed'in transferi bir mektuba bakar. Aralık sonuna kadar opsiyonumuz var. Türkiye'de 5 yıllık plan yapan tek kulübüz. Transferlerimizden son derece memnunum. Değerini bulan ve gitmek isteyen her oyuncu gidebilir. 

Daha hiçbir şey bitmedi. Puan farkının kapanacağına inanıyorum. Galatasaray'ın hata yapma lüksü yok. Ortak hedef doğrultusunda birlikte yürüyoruz. 1996-2000 modeline girmeye çalışıyoruz. 

Cezalara baktığımızda verilen kararlar sanki Galatasaray, Galatasaray ile oynamış gibi. Bütün cezalarla ilgili itirazda bulunduk. Galatasaraylılar, TFF'deki kötü zihniyete izin vermesin. Bu sisteme uymayacağız, değiştireceğiz."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!