comScore
1 / 7

Burak Elmas'tan Dursun Özbek'e olay gönderme! "Çok merak ediyorum"

FutbolArena - Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Burak Elmas, kulübün Dursun Özbek döneminde ulaştığı mali durumunu eleştirdi.

2 / 7
Galatasaray’da yönetimi devralan Mustafa Cengiz yönetiminin, Dursun Özbek dönemi icraatlarına isyanı devam ediyor.
3 / 7
Galatasaray’da Abdurrahim Albayrak ile Sportif AŞ’nin başına geitrilen Burak Elmas, Twitter hesabında Dursun Özbek’e tepki gösterdi.
4 / 7
Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Burak Elmas, sosyal medyadaki paylaşımında "Bir UEFA yöneticisinin eline kulübün geçmiş ve şu andaki bütün gerçekleşmiş rakamlarını versek ve bugün yapılan Divan toplantısını tercüme edip izlettirsek, ne düşünürdü çok merak ediyorum! Gerçi hepsini bizim üyelerimizin %80 inden daha iyi biliyorlar" ifadelerini kullandı.
5 / 7

DURSUN ÖZBEK NE DEMİŞTİ?

<h2>DURSUN ÖZBEK NE DEMİŞTİ?</h2>
Divan kurulunda kendini savunanan Dursun Özbek, ’’Galatasaray’ı zora sokacak hiçbir uygulama içerisinde olmayacağım. Buradan duyuruyorum. Bu konuları da medya üzerinden konuşmayalım. Şimdi herkes öğrendi rakamları, bunlara gerek var mıydı?"
6 / 7
"Şahsıma yapılan karalama kampanyalarını yapanlarla ilgili hukuki işlemleri başlattım. Fakat bunu geçtim, Galatasaray’a verilen zararın telafisi yok."
7 / 7
"Bizim birbirimizi sevmeye ihtiyacımız var. Sayın başkan burada size büyük görev düşüyor. Lütfen mümkün olduğunda konuşmalarımıza dikkat edelim. Hepimiz aynı aşkla bu renklere bağlıyız."