comScore

Galatasaray Galatasaray

Burak Elmas için Galatasaray başkan adaylığı iddiası

20 Aralık 2017, Çarşamba 21:03
Burak Elmas için Galatasaray başkan adaylığı iddiası

Galatasaray eski başkanı Faruk Süren'in damadı Burak Elmas'ın, Ocak ayındaki seçimli kongrede aday olacağı konuşuluyor.

FutbolArena - Galatasaray'da yaklaşan seçimli kongre öncesi konuşulan son başkan adayı, Faruk Süren'in damadı Burak Elmas oldu. Sosyal medya hesabını aktif kullanan Burak Elmas cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmedi.
 

Burak Elmas kimdir?


Galatasaray taraftarlığı ile bilinen Burak Elmas, merhum başkan Özhan Canaydın'ın döneminde Futbol Şube Sorumlusu oarak görev yaptı. Aynı zamanda Galatasaray'ın efsane başkanı Faruk Süren'in damadı olmasıyla tanınıyor. Dursun Özbek yönetimini en çok eleştirenler arasında yer alan Burak Elmas, Twitter hesabından da çarpıcı yorumlarda bulunuyor.
 
"GALATASARAY SAHİPSİZ KALMAYACAK"

Burak Elmas, seçim kararının ardından yaptığı yorumlarda "Bu bir seçim kararı değil. Devam etmek için ekarte etme ve yönetimini yeniden değiştirme planı. Eğer samimi bir seçim kararı alınmış olsa idi imza toplandığı zaman buna cevaben seçim kararı alınmış olurdu. Hep bahsettiğimiz ufak oyun kurucu azınlığın bu planı zaten biliniyordu. Mayıs ayında seçimin tehlikeye gireceğini görünce hemen pimi çektiler. Galatasaray hiç sahipsiz kalmadı. Bugün de kalmayacak. Mesajlarınızı okuyorum. Herkes emin olsun ki bu oldu bittiye Galatasaray'ımızı bırakmamak için elimizden gelen ne var ise yapamaya çalışıyoruz. Dünde bahsettiğim üzere Galatasaray sahipsiz değil! Galatasaray için herşeyi bir kenara bırakacak. Mevkisini Galatasaray için yarın bırakacak kadar kaşılıksız çalışacak bir ekip arıyoruz" ifadelerini kullandı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.