comScore

Galatasaray Galatasaray

Burak Elmas: 'Galatasaray'ı paylaşma mücadelesi olmamalı'

14 Nisan 2022, Perşembe 20:37
Burak Elmas: 'Galatasaray'ı paylaşma mücadelesi olmamalı'

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, bundan sonraki dönem olarak "Galatasaray'ı paylaşma mücadelesi değil, Galatasaray'ın geleceğini kurtarma mücadelesi verilmeli." dedi. 

FutbolArena - 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği İftar Yemeği'nde Galatasaray'da Başkan Burak Elmas açıklamalarda bulundu. 

Artık Galatasaray'ı paylaşma mücadelesini kenara bırakıp, Galatasaray'ın geleceğini kurtarma ve sürdürülebilir Galatasaray için mücadele etmeliyiz. Maalesef bir alışkanlık var. Eskilerde hep bir şey söylerlerdi. Galatasaray'a bir şey olmaz diye. Hayır olur.  Bizler Genel Kurulumuzun kararına saygı göstererek Galatasaray'ın iradesi doğrultusunda seçim ilan ettik. Değerli iki Galatasaraylı Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk kıymetli ekipleriyle birlikte taşın altına ellerini koydular. Bizler de onlar geldiği andan itibaren hızlı şekilde adapte olabilecekleri şeklinde göreve gelmeleri için istedikleri her türlü bilgiyi vermeye hazırız. Başkanımız kim olursa olsun seçildikten sonra Galatasaray konuları ortada olmak kaydıyla onları çalıştırmaya teşvik etmeliyiz. 
DURSUN ÖZBEK'İN AÇIKLAMALARI

lobal krizler bütün dünyayı olduğu gibi Galatasaray'ı da, ülkemizi de etkiliyor. Değerli konuşmacılar kısmen anlattılar. Kriz Galatasaray'da sadece finansal yapı itibariyle yok. Kriz her yerimizde var. Bunu aşacağız. Değerli Galatasaraylılar, kısaca bir şeyden bahsetmek istiyorum. 2016 yılında hepimizin bir hayali vardı. Başkanlığım dönemimde Galatasaray Spor Kulübü üyelerini, taraftarını, bütün camiasına hayalimizi anlattım. Destek aldım. Hayalim, Galatasaray'ın mali bağımsızlığını kazandırmak, Galatasaray'ın finansal yapısını en iyi şekle getirmek üzere bir hayal kurdum. Hayalimizi gerçekleştirmek için her kademeden destek aldım. Genel Kurul, taraftarlarımız, sayın Cumhurbaşkanımız, devletin büyük kademelerinden destek aldım. Görevimizin sonuna kadar bu hayalin peşinden koştuk. Elimizden geleni yaptık. Aradan tam 6 yıl geçti. 6 yılın çok iyi geçtiğini söyleyemem. Finansal yapı bozuk olunca ne sportif başarı, ne huzur geliyor. Onun için benim ve arkadaşlarımın kurduğu hayalin peşinde koşan Sayın Başkanımız Burak Elmas'a teşekkür ediyorum. İki değerli başkan adayımıza şunu söylüyorum. 2016'da kurulan hayalin peşini bırakmayın

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!