comScore

Galatasaray Galatasaray

Burak Elmas: "Galatasaray cesur mücadeleden başarıyla çıkacaktır"

19 Eylül 2021, Pazar 20:36
Burak Elmas:

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Alanyaspor mağlubiyeti sonrası resmi bir açıklama yayınladı. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Alanyaspor mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. 

"LİGİN HENÜZ BAŞINDAYIZ"
Lig uzun bir yolculuk ve henüz başındayız. Puan kayıpları olabilir. Arzu etmesek de futbolda bunlar yaşanabiliyor. Çok genç bir takımız, bu genç takımın biraz zamana ihtiyacı var.  Kaybettiğimiz puanları telafi edeceğiz. Bu süreçte taraftarımızın desteği vazgeçilmez ve çok kıymetlidir.

"TÜRK FUTBOLUNDA BUGÜNE KADAR CESARET EDİLMEMİŞ YOLCULUĞA ÇIKTIK"

Öte yandan spor kamuoyunun yakından takip ettiği gibi, Türk futbolunda bugüne kadar cesaret edilememiş bir yolculuğa çıktık. Bu yolculuk Galatasarayımızı aydınlık bir geleceğe ve sürdürülebilir başarılara taşıyacaktır. Bu, tüm Galatasaray camiası adına verdiğimiz bir mücadele ve ancak birlikte başarıyla tamamlayabileceğimiz bir yolculuktur.

"GALATASARAY BU CESUR MÜCADELEDEN BAŞARIYLA ÇIKACAKTIR"

Bu mücadelede camiamızın, teknik ekip ve takımımızın sonuna kadar yanında olması ve bunu hissetirmesi çok önemlidir. Kulübümüzün geleceğini, dışarıda yaratılmaya çalışılacak panik havasına ne bugün ne de gelecekte teslim etmeyeceğiz. Başarı, zor günleri birlikte aşabilme beceresi gerektirir. İlkleri başaran Galatasaray, yine bir ilki başararak bu cesur mücadelesinden de birlik ve beraberlik içerisinde başarı ile çıkacaktır.

Galatasarayımızın geleceği hakkındaki sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Başarıyı, geri adım atmadan tüm camiamız ile birlikte sağlayacağız.

Kamuoyuna saygılarımla duyururum.

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!