comScore

Galatasaray Galatasaray

Burak Elmas, Galatasaray başkanlığına aday oluyor mu? Özer Saraçoğlu açıkladı

21 Aralık 2017, Perşembe 15:37
Burak Elmas, Galatasaray başkanlığına aday oluyor mu? Özer Saraçoğlu açıkladı

Galatasaray Spor Kulübü eski başkanlarından Faruk Süren'in damadı ve eski futbol şubesi yöneticilerinden olan Burak Elmas'ın 20 Ocak'ta gerçekleştirilecek başkanlığa adaylığını koyacağı iddiaları ortaya atılmıştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in ani bir karar ile olağanüstü seçime gitmesinin ardından camia içerisinde hareketli saatler yaşanıyor. Faruk Süren'in damadı Burak Elmas'ın Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığına aday olacağı iddiaları ortaya atılmıştı.


Burak Elmas, Galatasaray başkan adayı olacak mı?


Galatasaray Spor Kulübü eski başkanlarından Faruk Süren'in damadı ve eski futbol şubesi yöneticilerinden olan Burak Elmas'ın 20 Ocak'ta gerçekleştirilecek başkanlığa adaylığını koyacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Burak Elmas'ın yakın dostu Özer Saraçoğlu, FutbolArena'ya önemli açıklamalarda bulundu.

''BURAK ELMAS BÖYLE BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDE DEĞİL''
“Ben bu seçimin yanlış olduğunu düşünüyorum. Hangi aday Mayıs ayında Galatasaray'ı seçime götüreceğini söylerse, oyumu da ona vereceğim. Bir liste, oluşum yada seçim çalışması içinde değilim. Benim bildiğim kadarı ile Burak Elmas'ta böyle bir çalışma içinde değil. Kendisi yılbaşı için İstanbul'a gelecek" 


Burak Elmas kimdir?


Galatasaray taraftarlığı ile bilinen Burak Elmas, merhum başkan Özhan Canaydın'ın döneminde Futbol Şube Sorumlusu oarak görev yaptı. Aynı zamanda Galatasaray'ın efsane başkanı Faruk Süren'in damadı olmasıyla tanınıyor. Dursun Özbek yönetimini en çok eleştirenler arasında yer alan Burak Elmas, Twitter hesabından da çarpıcı yorumlarda bulunuyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.