comScore

Galatasaray Galatasaray

Burak Elmas: "Doğrunun ve adaletin peşinden ayrılmayacağız"

25 Ağustos 2021, Çarşamba 18:09
Burak Elmas:

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, PFDK'ya sevk dışında Randers maçı ve takımın son durumuna dair açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Burak Elmas, GS TV'ye gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

"PFDK'YA SEVK HAKKINDA"

“Bu sorunun başka bir önemi daha var. Burası Galatasaray Spor Kulübü'nün doğduğu ocak ve Türkiye'de birçok mücadeleyi bu okuldan mezun olan Galatasaraylıların katkısıyla doğrunun peşinden, adaletin peşinden ayrılmadan büyük mücadeleler vermiş bir camia. Dolayısıyla bizler yılmadan, geri adım atmadan, doğruların, adil kararların ve sporun ileriye gitmesine katkıda bulunacak her türlü eylemin arkasında olacağız.”

"GALATASARAY İLKLERİN KULÜBÜ"

“Galatasaray ilklerin kulübü. İlk ve teklerin… Biz onu yaptık Galatasaray Spor Kulübü olarak ondan sonra bir daha olmadı. Ümit ediyorum ki hocamın görev süresinde ve bizim görevimiz süresinde beraber kutladığımız böyle bir kupaya daha yakınlaşırız.” dedi.

"SON DERECE İYİ, GENÇ VE POTANSİYELLİ BİR TAKIMIMIZ VAR"

“Yeni bir takım kuruyoruz belli bir strateji dahilinde. Avrupa'da mücadele edip oyuncularımızın tecrübe kazanmasını, ileride dediğimiz o kupalara tekrar gitmenin yolu bu tür maçlarda tecrübe kazanmak ve galip gelmekten geçiyor. O yüzden ben takımımıza güveniyorum. Son derece iyi, genç, potansiyelli bir takımımız var. Onun için umarım bir sonraki grup aşamasına katılıp, orada da başarılı bir sonuç elde edeceğiz. İleriye dönük kuvvetli bir adım atmış olacağız


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!