comScore

Galatasaray Galatasaray

Bülent Korkmaz'dan Arda Turan paylaşımı için açıklama

25 Aralık 2017, Pazartesi 18:48
Bülent Korkmaz'dan Arda Turan paylaşımı için açıklama

Galatasaray'ın eski futbolcusu Bülent Korkmaz, Twitter'da adını kullanarak Arda Turan paylaşımı yapan hesabın kendisine ait olmadığını duyurdu.

FutbolArena - Galatasaray camiasında Arda Turan belirsizliği devam ediyor. Barcelona'dan ayrılmaya hazırlanan Arda Turan için Beşiktaş da devreye girdi. Galatasaray'ın eski futbocusu Bülent Korkmaz'ın adıyla Twitter'da yapılan paylaşım kafaları karıştırırken, gerçek çok geçmeden ortaya çıktı.
 

Bülent Korkmaz'ın Arda Turan paylaşımı


Yılbaşı nedeniyle İstanbul'a gelen Arda Turan, dün gece Tolga Zengin ve Burak Yılmaz gibi isimlerle berabere bir balıkçıda bir araya gelmişti. Ardından Galatasaray'ın eski futbolcusu Bülent Korkmaz'ın adıyla Twitter'dan yapılan Arda Turan paylaşımı kısa sürede gündem oldu. Ancak Bülent Korkmaz, Instagram'dan yaptığı açıklamada herhangi bir Twitter hesabının olmadığını duyurdu.

Bülent Korkmaz'ın sahte hesabından Beşiktaş'a gönderme olarak atılan tweette "Herkes müsterih olsun. Arda Turan'ın Galatasaraylılığı tartışılmaz" ifadelerini kullanılmıştı.

 
ARDA TURAN, BEŞİKTAŞ'A TRANSFER OLUR MU?

Beşiktaş'tan transfer teklifi alan Arda Turan, Ocak ayındaki transfer döneminde önceliğini İngiltere Premier Lig'den yana kullanacak. Turan tatmin edici bir teklif ile karşılaşmazsa, Beşiktaş'ın ilgisini yeniden değerlendirecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.