comScore

Galatasaray Galatasaray

Bülent Korkmaz, FutbolArena'ya konuştu

21 Temmuz 2017, Cuma 11:48
Bülent Korkmaz, FutbolArena'ya konuştu

Galatasaray'ın görüşmeye çağırdığı iddia edilen teknik direktör Bülent Korkmaz, FutbolArena'ya kısa bir açıklama yaptı.

FutbolArena Özel - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçında İsveç ekibi Östersunds'a elenerek büyük bir hezimet yaşadı. Karşılaşma sonrası sarı kırmızılı taraftarlar, Dursun Özbek ve futbolculara büyük tepki gösterdi. Sarı kırmızılı takımın, Östersund'a elenmesinin ardından Tudor'un koltuğu sallanırken Bülent Korkmaz'ın göreve getirileceği iddiası atıldı.
 

Galatasaray, Bülent Korkmaz'ı görüşmeye çağırdı mı?


Galatasaray yönetiminin, Bülent Korkmaz'ı görüşmek için kulüp binasına çağırdığı iddia edildi. FutbolArena, Bülent Korkmaz'a ulaştı.

Galatasaray eski kaptanı ve sarı kırmızılı takımın eski teknik adamı, "Böyle bir teklif ya da görüşme çağrısı almadım" şeklinde konuştu.
 

Galatasaray'da Dursun Özbek, Igor Tudor'u gönderecek mi?


Galatasaray'da Dursun Özbek ve teknik direktör Igor Tudor'a büyük tepki gösteriliyor. Östersund karşısında ağır bir yenilgi alan Galatasaray'da taraftarlar istifa yönetimden bekliyor. 
Yaşanan bu gelişmeler üzerine camianın önde gelen isimlerinden olan Saffet Ulusoy'dan ilginç bir iddia ortaya geldi. Saffet Ulusoy, kişisel sosyal medya hesabından Bülent Korkmaz iddiası ortaya attı.

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.