comScore

Galatasaray Galatasaray

Bruma, Galatasaray'a geri mi dönüyor?

08 Ocak 2018, Pazartesi 15:03
Bruma, Galatasaray'a geri mi dönüyor?

Galatasaray'ın Alman Leipzig ekibine sezon başında sattığı Portekizli yıldız Bruma'nın yeniden Galatasaray'a döneceği iddia ediliyordu.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın sezon başında Almanya'nın Bundesliga Ligi ekiplerinden Leipzig'e sattığı Portekizli yıldızın kiralık olarak Galatasaray'a yeniden döneceği iddia ediliyordu. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Galatasaray'da sıcak Bruma transferi gelişmesiSezon başında Leipzig Kulübüne transfer olan Bruma'yı Galatasaray'ın kiralamak istediği iddia edilmişti. Sarı kırmızılıların, Bruma'yı 6 aylığına Alman kulübünden kiralacağı iddiası gündeme boma gibi düştü.
BRUMA GERÇEKLERİNE FUTBOLARENA ULAŞTI

Ancak Leipzig Kulübüne Bruma için birçok Alman kulübünün teklif verdiği ve talip olduğu ortaya çıktı. Galatasaray yöneticileri de Bruma ile hiçbir kontaklarının olmadığını belirtip "Transfer listemizde Bruma yer almıyor" ifadesini kullandı.


Bruma kimdir? Bruma'nın Galatasaray performansı


Galatasaray'a Portekiz'in Sporting Lizbon takımından 11 milyon Euro transfer bedeli karşılığında transfer olan Portekizli yıldız geçirdiği 3 sezon boyunca sarı kırmızılı kulüpte 85 karşılaşmada 15 gol, 21 asistlik performans üretti. 

Bruma Almanya Bundesliga Ligi ekiplerinden Leipzing takımının forması ise bu sezon 15 karşılaşmada giydi, takımı adına 1 gol, 1 asistlik performans üretti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)