comScore

Galatasaray Galatasaray

Beşiktaş'tan Mustafa Cengiz'e tebrik mesajı

21 Ocak 2018, Pazar 10:44
Beşiktaş'tan Mustafa Cengiz'e tebrik mesajı

Beşiktaş Kulübü resmi twitter adresinden ve sitesinden Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz'e tebrik mesajı yayınladı.

FutbolArena - Galatasaray'ın 37. başkanı dün yapılan olağanüstü seçimli kongrede seçilen Mustafa Cengiz oldu. Beşiktaş Kulübü resmi twitter adresinden ve sitesinden Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz'e tebrik mesajı yayınladı.


Beşiktaş'tan Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz'e tebrik


Galatasaray'da dün sabah saatlerinde başlayan seçimli kongrenin galibi adaylardan Mustafa Cengiz oldu. Beşiktaş Kulübü, Mustafa Cengiz'in resmi olarak seçilmesinin ardından sarı kırmızılı kulübün yeni patronuna tebrik mesajı yayınladı.

 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ TEBRİK ETMEDİ

Beşiktaş Kulübü'nün bu davranışı sosyal medyada büyük takdir toplarken, Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz'e herhangi bir tebrik mesajı gelmedi.


Mustafa Cengiz kaç oyla Galatasaray başkanı seçildi?


ilk 6 sandıkta geride olan Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, sandıklarda ilerleyen saatlerde farkı kapattı ve öne geçti. Galatasaray'ın 37. başkanı Mustafa Cengiz toplamda 1703 oy alırken, eski başkan Dursun Özbek 1623 oyda kaldı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)