comScore

Galatasaray Galatasaray

Beşiktaş'ta Fikret Orman, Burak Yılmaz ile görüştü iddiası

20 Ocak 2018, Cumartesi 11:04
Beşiktaş'ta Fikret Orman, Burak Yılmaz ile görüştü iddiası

Beşiktaş Kulübü başkanı Fikret Orman'ın Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz ile transfer görüşmesi gerçekleştirdiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi golcü arayışlarını sürdürüyor. İngiltere Ligi'nde bir çok oyuncu ile temasta olan Beşiktaş için flaş bir isim ortaya atıldı. Fikret Orman'ın Burak Yılmaz ile görüştüğü iddia edildi. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da.


Beşiktaş'ta son dakika Burak Yılmaz transferi gelişmesi


Beşiktaş Kulübü başkanı Fikret Orman'ın Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz ile transfer görüşmesi gerçekleştirdiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Habertürk Gazetesi'nin iddiasına göre Beşiktaş'ın Antalya'daki devre arası kampında Burak Yılmaz için nabız yokladığı ortaya çıktı.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ile görüşen Fikret Orman, 'Şenol Hocamız Burak Yılmaz'ı çok istiyor. Oyuncuya talibiz.' dediği öğrenildi. Buna karşın Usta, yıldız golcüyü bırakmaya niyetleri olmadığını iletti. Siyah Beyazlı ekip Burak Yılmaz için Trabzonspor'a 6 milyon + Mitrovic teklifi yaptığı belirtildi.


Trabzonspor'da Burak Yılmaz son dakika transfer haberleri


Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, Burak Yılmaz'ın ayrılıp ayrılmayacağı konusu hakkında yaptığı açıklamada, "Burak Yılmaz gibi bir oyuncuya tekliflerin gelmesi normaldir. Transfer dönemlerinde böyle gelişmeler yaşanacaktır. Ancak herkes şunu bilsin ki, Burak Yılmaz konusunda gelen tekliflere kapalıyız. Takımın içindeki ahengi bozmadan işler yapmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)