comScore

Galatasaray Galatasaray

Beşiktaş'a Faruk Süren'den gönderme: "2 yılda Avrupa Fatihi olunmaz."

15 Aralık 2017, Cuma 19:10
Beşiktaş'a Faruk Süren'den gönderme:

Galatasaray eski Başkanlarından Faruk Süren, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki başarısı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın eski ve aynı zamanda efsane başkanlarından Faruk Süren'den gündem yaratacak açıklamalar. Galatasaray'daki gündemi değerlendiren Süren, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde yakaladığı başarıyı ve Bayern Münih eşleşmesini de yorumlarken, siyah beyazlılara inceden gönderme yaptı. 

TRT Spor'a konuşan Faruk Süren'ın önemli açıklamaları şu şekilde:
"2 SENEDE AVRUPA FATİHİ OLUNMAZ"

Galatasaray'ın Avrupa'daki tecrübesi ve üstünlüğü tartışılmaz. Beşiktaş son iki sezonda iyi işler yaptı ama bu yeterli değil.  2 yılda Avrupa fatihi olunmaz. Galatasaray'ın Avrupa'daki tecrübesi ve üstünlüğü tartışılmaz.B ayern Münih kurası güzel bir kura oldu. Bu futbol, kimin turu geçebielceğini bilemezsiniz. Beşiktaş elerse Bayern'i elemiş olacak. Elenirse de Bayern'e elenmiş olacak. Basel'i çekip elense bu iyi bir şey olmazdı.


Galatasaray'da Tudor'un yerine Fatih Terim mi gelmeli?


Galatasaray taraftarlarının bu sezon yeniden takımın başında görmek istediği Fatih Terim ve şu anki teknik direktör Tudor hakkında konuşan Faruk Süren, "Tudor yeterli bir antrenör değil. Ama Galatasaray'ı yine de şampiyon yapabilir. Bu sezon içinde onunla yolları ayırmak yanlış olacaktır. Fatih Terim'in ise takımın başına geçeceğini düşünmüyorum. Başka planları olabilir. Yöneticilik yapmak isteyebilir. Başkan olmak siteyebilir." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.