comScore

Galatasaray Galatasaray

Beşiktaş ve Galatasaray'da Mehmet Demirkol iddiası: "Lucescu, Fatih Terim, Şenol Güneş..."

25 Temmuz 2017, Salı 21:12
Beşiktaş ve Galatasaray'da Mehmet Demirkol iddiası:

Beşiktaş ve Galatasaray'ın transfer gündemini değerlendiren Mehmet Demirkol, sarı kırmızılı takımda iddia edilen Lucescu dışında Beşiktaş'ta Şenol Güneş ve Negredo hakkında gündem yaratacak sözler kullandı. 

FutbolArena - Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer gündemini Mehmet Demirkol değerlendirdi. NTV Spor'daki programda gündemi değerlendiren Demirkol, Galatasaray'da yeniden göreve geleceği iddia edilen Lucescu hakkında flaş bir iddiada bulundu. Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş ve Negredo transferi konusunda ise çarpıcı bir yorum yaptı. 


Galatasaray'da Lucescu göreve geliyor mu?


Galatasaray'da yeniden Lucescu'nun göreve geleceği ve teknik direktör olarak olmasa dahi, futbol aklı pozisyonunda bir üst mevkide takımda çalışacağı öne sürülürken, NTV Spor'da Mehmet Demirkol'dan çarpıcı bir iddia gündeme geldi. Demirkol, Lucescu'nun milli takımımızla bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Terim, Galatasaray'a; Lucescu milli takıma olabilir." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Beşiktaş'ta Negredo transfer haberleri


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Negredo transferiyle ilgili NTV Spor'a yaptığı açıklamada bu futbolcunun kendileri için bir alternatif olduğunu söyledi. Mehmet Demirkol ise Negredo konusunda Şenol Güneş iddiasında bulundu. 
"ŞENOL GÜNEŞ DÜNYANIN SAYILI SANTRFORLARINDAN BİRİ HALİNE GETİREBİLİR"

"Şenol Güneş, Negredo'yu dünyanın sayılı santrforlarından biri haline getirebilir. Aboubakar ile çalışmalarından daha olumlu bir sonuç çıkarabilir. Ancak ben Fikret Orman'ın Aboubakar'ı bir numaraya koyduğu kanatindeyim. Sanki onu bekliyorlar gibi."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.