comScore

Galatasaray Galatasaray

Benfica'nın hocası Bruno Lage Galatasaray'a gözdağı

13 Şubat 2019, Çarşamba 19:53
Benfica'nın hocası Bruno Lage Galatasaray'a gözdağı

Benfica Teknik Direktörü Bruno Lage, Galatasaray maçı öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi'nde sahasında oynayacağı karşılaşma öncesinde Benfica Teknik Direktörü Bruno Lage basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray - Benfica basın toplantısı (Bruno Lage)


"GALATASARAY'I İYİ ANALİZ ETTİK"

Belki son maçın ardından yeteri kadar zaman yoktu. 3-4 günlük bir soru vardı. Galatasaray'ı iyi analiz ettiğimizi düşünüyoruz. Gerekli sonucu alacağımıza inanıyorum. Motiveyiz. 
"KADROYA ALMAMA SEBEBİM SADECE BİR TERCİH"

Bruno Lage Grimaldo ve Pizzi başta olmak üzere bazı önemli oyuncuları kadroya almamasıyla ilgili gelen soruya, "Sadece bir tercih. Aralık, Ocak ve Şubat ayları yoğun dönemler. Önümüzde uzun bir maraton var. Tamamiyle tercih." yanıtını verdi. 

"REHAVET YARATMAYACAKTIR"

Galatasaray maçına konsantreyiz. 10-0'lık galibiyetin yanı sıra 1.5 aylık bir galibiyet serimiz var. Bunların takım üzerinde rehavet yaratmaması için yeterince konsantreyiz. Bunu sağladığımız sürece herhangi bir sorun teşkil etmez. 

"DEPLASMANDA DA BAŞARILI OLABİLECEK GÜCE SAHİBİZ"

Bruno Lage, iç sahada deplasman maçlarına nazaran daha iyi sonuç aldıkları ve deplasmanda sorun yaşadıklarıyla ilgili gelen soruya, "Kendi sahamızda kendimizi daha iyi hissediyoruz. Ancak deplasmanda da başarılı olabilecek güce sahibiz." yanıtını verdi. 

"GALATASARAY ÇOK BÜYÜK BİR KULÜP"

"Galatasaray çok büyük br kulüp. Tecrübeli bir antrenörleri var. Yarınki atmosfere hazırlıklıyız. Son oynadığımız maçta da yine iyi bir atmosfer vardı. Futbolcularım bu tip atmosfere alışık. Uluslarası seviyede büyük oyunculara sahibiz." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"