comScore

Galatasaray Galatasaray

Belhanda'nın kaderi stoper transferine bağlı

29 Ocak 2020, Çarşamba 22:57
Belhanda'nın kaderi stoper transferine bağlı

Galatasaray'da 17 yabancı futbolcudan dolayı hanngi ismin sözleşmesinin askıya alınacağı merak edilirken, Belhanda'nın kaderi ise stoper transfer bağlı. 

FutbolArena - Galatasaray'da ara transfer döneminin bitimine saatler kala stoper takviyesi için çalışan Galatasaray'da sözleşmesi askıya alınacak isimler de merak edilmeye başlandı. Mevcut kadrosunda 17 yabancı futbolcusu bulunan Galatasaray'da, Younnes Belhanda'nın kaderi ‘stoper' transferine bağlı hale geldi.


Galatasaray Haberleri: Belhanda Galatasaray'dan ayrılıyor mu?


Ocak ayının başında Mariano'ya ‘gitti' gözüyle bakılsa da Linnes'in beklenen performansı sergileyememesi, Brezilyalı sağ bekin de yükselen formu, Fatih Terim'in de 33 yaşındaki ismin kontratının sona ereceği Mayıs'a kadar kadroda tutulmasını istemesi ile tecrübeli sağ bek Galatasaray'da kaldı. Gianetti'yi kiralamak için çalışan Galatasaray, Arjantinli ya da listesinde bulunan lejyoner stoperlerden birini alırsa lisansı çıkarılmayacak diğer isim Younnes Belhanda olacak.

Aldığı teklifleri yüksek maaş talebi nedeniyle değerlendirmeye almayan Belhanda'nın kaderi yarına kadar netleşecek. Galatasaray yerli bir stoper almaz ve yabancı bir savunma takviyesi gerçekleştirir ise 14 kişilik yabancı kontenjanı dışında kalan isim Belhanda olacak.
Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)