comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Belhanda'dan transfer yanıtı: "Şimdilik Galatasaray'dayım"

27 Eylül 2020, Pazar 22:06
Belhanda'dan transfer yanıtı:

Galatasaray'ın Faslı futbolcusu Younes Belhanda, Fenerbahçe derbisinden sonra konuştu.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 3. haftasında ezeli rakibi Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldı. Galatasaray'dan ayrılacağına yönelik iddialara yanıt veren Younes Belhanda, Fenerbahçe derbisinden sonra yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

"GALATASARAY'IN FUTBOLCUSUYUM"
"Ben şimdilik Galatasaray'dayım. Ben Galatasaray'ın futbolcusuyum. Elimden gelen her şeyi de, tüm mücadeleyi de Galatasaray adına yapıyorum. Daha sonra ne olur tabii ki bilmiyorum."

"FENERBAHÇE 3 GÜN ÖNCE MAÇ YAPMADI"

"3 gün önce maç oynadık. Dolayısıyla yorgun şekilde geldik. Rakibimiz 3 gün önce maç oynamadı. Onların böyle bir avantajı var. Buna da sığınmamamız gerekiyor. Ancak durum bu."

MARTİN LİNNES'TEN FENERBAHÇE MAÇI DEĞERLENDİRMESİ

"Benim için önemli olan oynamak, ilk 11'de forma şansı bulmak. Sağda ya da sol hiç önemli değil... Bugün de hocamız sol bekte görev verdi bana; elimden gelenin iyisini yapmaya çalıştım... Bizim için zorlu bir maç oldu. Bu zamana kadar oynadığımız mentalliteyi bugün sahaya yansıtamadık. Ne olursa olsun hala liderlik koltuğunda olan bir Galatasaray var. Derbilerde bazen bir puan iyi olabiliyor. Kendi mentalitemizi sahaya yansıtamadık ve sahadan bir puanla ayrılıyoruz."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!