comScore

Galatasaray Galatasaray

Belhanda ve Galatasaray taraftarları arasında kriz!

23 Ekim 2019, Çarşamba 00:22
Belhanda ve Galatasaray taraftarları arasında kriz!

Galatasaraylı futbolcu Belhanda, Real Madrid maçında oyundan çıkarken tribünlerin protestolarına sözlü yanıt verdi. Faslı futbolcu ile taraftarlar arasında kriz yaşandı. 

FutbolArena - Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki üçüncü maçında sahasında Real Madrid'e 1-0 mağlup oldu. İkinci yarıda oyundan çıkan Belhanda'ya karşı tribünler tepki gösterirken, Faslı futbolcu da sözlü şekilde yanıt verdi ve sonrasında soyunma odasına gitti. 


Galatasaray - Real Madrid Belhanda'nın oyundan çıkışı


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve teknik heyet, maçın ardından Belhanda'yı protesto eden taraftarlara tepki göstererek "Yapmayın" yönünde işarette bulundu.  Yardımcı antrenör Hasan Şaş ise soyunma odasına giderek sinirli olan Belhanda'yı sakinleştirdi ve yeniden sahaya getirdi. Fatih Terim ise Faslı futbolcuyla yakından ilgilenerek moral verdi. 

EVREN TURHAN'IN YORUMLARI (A SPOR)
Nzonzi de yoruldu belli bir dakikadan sonra. Takımın en iyisi Luyindama. Mücadele iyi ama maçı çok da farklı kaybedebilirdi Galatasaray. İlk yarı değildi ama ikinci yarıda oyunun belli bölümleri tamamen döndü. Real Madrid net fırsatlar kaçırdı. Oyuna giren oyuncular hiç katkı yapamadı. Ömer Bayram da bu maçın oyuncusu değildi. Girdikten sonra tempoda şişti ister istemez. Tempo çok yüksekti.  Galatasaray büyük bir avantajı kaybetti. Berabere bitseydi başka şeyler konuşabilirdik ama ikinci yarıda takım düştü. Andone yoruldu. Emre Mor da çok etkili olamadı. Şunu da söyleyeyim, devre arasında gönderilmesi gereken ilk oyuncu Belhanda. Disiplinli oynamak çok önemli. Galatasaray son 20-25 oyun disiplininden koptu. 

 Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)