comScore

Galatasaray Galatasaray

Belçika'dan Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray vurgusu

29 Ağustos 2019, Perşembe 21:27
Belçika'dan Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray vurgusu

Belçika basını, Club Brugge'ün Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri Galatasaray, PSG ve Real Madrid'i değerlendirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde A Grubu'nda PSG, Real Madrid ve Club Brugge ile eşleşti. Belçika basını Club Brugge açısından A Grubunu değerlendirdi. 


Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi rakipleri


Belçika basınında Club Brugge'ün çok zor bir gruba düştüğü ve turnuvanın favorileri arasında yer alan PSG ve Real Madrid ile rekabet edeceğini yazılırken, Galatasaray hakkında da ifadeler kullanıldı. Galatasaray'ın geçen sezonki Şampiyonlar Ligi performansının yanı sıra Devler Ligi tecrübesine dem vurulurken, Club Brugge'ün grupta üçüncülük mücadelesi vereceği yazıldı. 

EN İYİ İHTİMAL GALATASARAY AMA...

Belçika basını Club Brugge'ün bu grupta ilk 2'ye girmesinin çok zor olacağını ve takımın üçüncülük mücadelesi vereceğini yazarken, bu noktada Galatasaray ile çekişebileceğini fakat sarı kırmızılılı takımın da ateşli seyircisi önünde önemli bir Şampiyonlar Ligi tecrübesine sahip olduğunu yazdı. 

WANYAMA TRANSFERİ

Club Brugge transfer döneminde Okereke, Mignolet, Ricca, Kossounou, Deli, Amadou Sagna'nın ardından Sky Sports'un haberine göre Tottenham'dan Wanyama'yı kadrosuna kattı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!