comScore

Galatasaray Galatasaray

"Bedeni sahada ruhu başka yerde Nzonzi'nin"

13 Aralık 2019, Cuma 19:07

Galatasaray'da Nzonzi'nin süresiz olarak kadro dışı bırakılmasının yankıları sürüyor. 

FutbolArena - Galatasaray'da Nzonzi, son antrenmandaki disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakıldı. Nzonzi'nin kadro dışı bırakılmasını A Spor'da Levent Tüzemen yorumladı. 

"ROMA 42 MAÇ OYNAYAN ADAMI NEDEN BIRAKTI?"
Benim için sürpriz olmadı. Galatasaray'a geldiği günden beri pozitif enerji vermeyen bir oyuncu. Robot gibi oynayan, zoraki top oynayan bir oyuncu görüntüsü sergiledi. Roma kulübü 42 maç oynayan bir oyuncuyu neden bıraktı? Roma'dan İstanbul'a gelmesi kendisine bir hayal kırıklığı yarattı. Bu psikolojiyi atlatamadı.

"RUHEN SAHADA DEĞİL"

Sahada uzun boylu, dev bir adam görüyoruz. Bedenen sahada, ruhen sahada değil. Arkadaşlarıyla ilişkilerinde de sıkıntısı var. Çok da sürpriz bir karar değil. O da gitmek istiyor büyük bir ihtimalle. 
 

Galatasaray Haberleri: Nzonzi neden kadro dışı bırakıldı?


Galatasaray kulübü resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, Nzonzi'nin süresiz olarak kadro dışı bırakıldığını duyurdu. 

Yapılan açıklamada, "Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı oyuncularından Steven Nzonzi, son antrenmandaki disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakılmıştır." ifadelerine yer verildi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!