comScore

Galatasaray Galatasaray

Batur Altıparmak Galatasaray'a o davayı 2016'da açmış

23 Mart 2018, Cuma 12:00
Batur Altıparmak Galatasaray'a o davayı 2016'da açmış

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan'ın menajerliğini yürüten Batur Altıparmak alacaklarının uzun süredir ödenmediği gerekçesi ile Galatasaray Spor Kulübü'ne dava açmıştı.

FutbolArena ÖzelGalatasaray kaptanı Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak'ın sarı kırmızılı kulübe alacaklarını tahsil edemediği gerekçesi ile davayı 2016 yılında açtığı ortaya çıktı. Batur Altıparmak'ın Galatasaray'dan, Eylül 2016 ve 2017 senesinden bu yana menajerlik bedeli alamadığı ortaya çıktı.


Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altınparmak'tan son dakika Galatasaray'a dava


Altıparmak'ın bu davayı 2016 yılında açtığı ve icra yazısının Galatasaray Kulübü'ne gittiği ve o dönemki Dursun Özbek yönetiminin bu karara "Kayıtlarda böyle bir şey yok. İmzalar bize ait değil" diyerek itiraz ettiği belirtildi.

GALATASARAY VE SELÇUK İNAN'I ZOR DURUMDA BIRAKMAMAK İÇİN
Haciz hakkı elde etmesine karşın Menajer Batur Altıparmak, Galatasaray kulübü ve kaptanı Selçuk İnan'ı zor durumda bırakmamak adına bu yola başvurmadı. İcra yazısı Galatasaray Kulübü'ne giderken 10 Ocak 2018'de ise tekrar Batur Altıparmak'ın avukatları bu alacaktan ötürü Galatasaray'a başvurdu ve yine yanıt alamadı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)