comScore

Galatasaray Galatasaray

Başakşehir'den Galatasaray'a İrfan Can Kahveci göndermesi

09 Ocak 2021, Cumartesi 22:52
Başakşehir'den Galatasaray'a İrfan Can Kahveci göndermesi

Medipol Başakşehir, Galatasaray cephesinden gelen İrfan Can Kahveci açıklamasına sosyal medya paylaşımıyla yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'de ağırladığı Gençlerbirliği'ni 6-0 mağlup etti.  Maç esnası ve sonrasında Galatasaray cephesinden gelen İrfan Can Kahveci mesajlarına Medipol Başakşehir, sosyal medya aracılığıyla göndermede bulundu.

 

Medipol Başakşehir ile Galatasaray arasında İrfan Can Kahveci gelişmeleri

Önce İrfan Can Kahveci'nin yakın arkadaşları Taylan Antalyalı ve Oğulcan Çağlayan, Gençlerbirliği maçında golden sonraki sevinçleriyle sosyal medyayı salladı. İrfan Can'ın kahve içme pozuyla göndermede bulunan ikili, Galatasaray taraftarlarını heyecanlandırdı. 

FATİH TERİM: "İRFAN CAN'I İSTİYORUZ"

Ardından Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, maç sonu açıklamasında "İrfan Can Kahveci'yi istiyoruz, onun da Galatasaray'a gelmek istediğini biliyoruz. Görüşmeler oldu ama tabii kolay değil." ifadelerini kullandı.

BAŞAKŞEHİR'DEN PAYLAŞIM GELDİ

Medipol Başakşehir cephesi bu yaşananlardan sonra sosyal medyadan kahve fincanı takımı paylaşarak, "Kahve fincanlarımız Başakşehir Store'da satışa çıkmıştır." ifadelerine yer verdi. Başakşehir'in İrfan Can Kahveci girişimine yönelik yaptığı paylaşım, kısa sürede sosyal medyayın gündemine oturdu.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
   

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"