comScore

Galatasaray Galatasaray

Barcelona'dan Arda Turan'a psikolojik destek

15 Kasım 2017, Çarşamba 11:23
Barcelona'dan Arda Turan'a psikolojik destek

Galatasaray tarafından da istenmeyen ve Barcelona forması altında bu sezon henüz süre alamayan, Arda Turan için İspanyol ekibi tıbbı yardım alma kararı aldı.

FutbolArena Dış Haber - Galatasaray yönetimi tarafından da istenmeyen ve Barcelona forması ile bu sezon henüz süre alamayan, fazla kiloları nedeni ile eleştiri konusu olan Arda Turan'a İspanyol ekibi rehabilistasyon süreci başlatıyor. 


Barcelona'dan Arda Turan'a rehabilitasyon


Barcelona forması altında 2017 2018 sezonunda henüz 1 dakika dahi süre alamayan, kadroya girmekte zorluk yaşayan Arda Turan için İspanyol ekibi tıbbı yardım alma kararı aldı. İspanyol basınında yer alan haberlere göre, son olarak Galatasaray'ın da istemediği Arda Turan çöküntü içerisinde.

İspanyol ekibi, sezon başından beri kadroya giremeyen Milli yıldızımız için rehabilitasyon süreci başlatacak. Futboldan uzun süre uzak kalan Arda Turan için Barcelona teknik heyeti yıpranan pisklojik travmasını düzelmeye çalışılması istendi.
 

Galatasaray'ın Arda Turan transferinde son dakika gelişmesi


Galatasaray Arda Turan sesleri her geçen gün daha da fazla yükselirken, FutbolArena bu konuyu sarı kırmızılı yönetim ve yıldız oyuncuya sordu. Arda Turan, Galatasaray ile anlaştığı yönündeki iddialara öncelikle olumsuz yanıt verdi ve "Şu anda böyle bir şey yok" dedi.
''ARDA TURAN İLE KISA VADE İÇİN PLANLARIMIZ YOK''

Galatasaray yöneticileri ise "Arda Turan'ın transferi şu anda gündemimizde yok. Kendisi değerli ve Galatasaray adına önemli, özel bir oyuncu. Fakat arda üzerine kısa vade için planlarımız yok" ifadesini kullandılar.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)