comScore

Galatasaray Galatasaray

"Barcelona, Arda Turan'ı Galatasaray'a satmak istiyor"

13 Temmuz 2019, Cumartesi 13:30

Barcelona'nın 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Arda Turan'ı Galatasaray'a satmak istediği öne sürüldü.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Arda Turan hakkında İspanyol basınında dikkat çeken bir haber yer aldı. Barcelona ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan ve maaşının bir kısmının Katalan ekibi tarafından ödendiği belirtilen Arda Turan için Galatasaray iddiası İspanyol medyasında da yer alıyor. Barcelona'nın Arda Turan'ı Galatasaray'a satmak istediği öne sürüldü. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Arda Turan, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Barcelona Noticias sitesinde yer alan habre göre Arda Turan'ın Galatasaray'a transfer olacağı iddialarına yer verildi. Türk basınında Arda'nın eski takımına dönme ihtimali olduğu yönündeki iddiaları vurgulayan site, Barcelona'nın da bu yaz Arda'yı mutlaka satma planı yaptığını yazdı. Katalan ekibinin yaz transfer döneminde Arda Turan'ı elden çıkarmak istediği ve Galatasaray'dan gelecek olası teklifte oyuncuyu satacağı ifade edildi. 

GALATASARAY'IN GİRİŞİMİ VAR MI?

FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Galatasaray'ın da, Arda Turan için herhangi bir girişimde bulunmadığı, transfer planlarında da tecrübeli oyuncunun yer almadığı belirtildi. Kısaca Arda Turan'ın, Galatasaray'a dönmesi ya da Terim'in bu yönde talebi gibi bir durumun söz konusu olmadığına dikkat çekildi.

Arda Turan'ın kariyerine önümüzdeki sezonda kesin olarak Başakşehir'de devam edeceği ifade edildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!