comScore

Galatasaray Galatasaray

Bafetimbi Gomis'ten Survivor Anıl Berk Baki'ye mesaj (Anıl Berk Baki kimdir, kaç yaşında?)

31 Mayıs 2018, Perşembe 14:53
Bafetimbi Gomis'ten Survivor Anıl Berk Baki'ye mesaj (Anıl Berk Baki kimdir, kaç yaşında?)

Galatasaray'ın golcüsü Bafetimbi Gomis, Survivor yarışmacılarından Anıl Berk Baki'ye sosyal medya üzerinden mesaj gönderdi. Gomis, Anıl Berk Baki'ye ne dedi? Peki Anıl Berk Baki kimdir, kaç yaşında? Anıl Berk Baki nereli?

FutbolArena - Galatasaray'ın yıldız golcüsü Bafetimbi Gomis bu sezon attığı gollerden sonra yaptığı sevinçle dikkat çekti. Survivor'da yarışan Anıl Berk Baki de kazandığı oyunlardan sonra yaptığı Gomis sevinciyle gündem olmuştu. Gomis, kendisini taklit eden Anıl Berk Baki'ye sosyal medyadan mesaj gönderdi. Anıl Berk Baki Survivor'da devam ediyor mu? Anıl Berk Baki kimdir, kaç yaşında? Anıl Berk Baki ne iş yapıyor?
 

Survivor Haberleri: Gomis'ten Anıl Berk Baki paylaşımı


Bafetimbi Gomis, sosyal medyadan kendisine Anıl Berk Baki'nin sevinç görüntülerini gönderen takipçisine yanıt verdi. Fransız golcü, Anıl Berk'e mesaj göndererek, "Aslan Anıl! En iyi dileklerimle başarılar dilerim. Daha iyisini yapabilirsin" dedi.

SURVIVOR ANIL'IN GOMİS TAKLİDİ İÇİN TIKLA!
İŞTE O PAYLAŞIM


 

Anıl Berk Baki Galatasaraylı mı? Anıl Berk Baki kimdir, nereli, kaç yaşında?

 

Survivor 2018'in iddialı yarışmacılarından Anıl Berk Baki bu sezon gönüllüler takımında performans olarak öne çıkan isimlerin başında geldi. Kıbrıs'taki finali hedefleyen genç sporcunun Galatasaray'la geçmişi de ortaya çıktı. Anıl Berk Baki, Lise eğitimini Galatasaray Lisesi'nde tamamladı. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü'nü bitirdi. Hobi olarak uğraştığı Yelek sporunu ilerleyen zamanlarda profesyonel olarak yapmaya başlayan Baki, kendisini bu alanda iyice geliştirerek Milli sporculuğa kadar yükseldi. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"